KSP KSP Sistem Fonksiyonları Yükleme İletişim

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

kolaysunucuprogram markası için kurulan bu siteyi (www.kolaysunucuprogram.com) kullanmaya başlamadan önce aşağıda sıralanan hususları lütfen dikkatle okuyunuz. Bu web sitesini kullanmaya başlamakla (erişmekle) aşağıda belirtilen tüm koşulları ve hükümleri kabul etmiş sayılmaktasınız. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden kolaysunucuprogram.com'un ve kolaysunucuprogram web sitesi'nin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, kolaysunucuprogram.com'un yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

kolaysunucuprogram web sitesinin isim ve yayın hakları tamamı ile kolaysunucuprogram'a aittir. kolaysunucuprogram web sitesinde yayınlanan tüm içerik, yazı, fotoğraf, görsel materyaller, doküman, harita, videolar, resim/resimlemeler, çizelgeler, grafikler ve konuların veya sair fikir ürünlerinin her türlü hakkı mahfuz olup, webprogramla’dan izinsiz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle dahi olsa kullanılamaz, değiştirilemez, hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine kopyalanamaz, çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, kullanılamaz, yeniden yayımlanamaz,dağıtılamaz, Üzerinde değişiklik yapılarak başka web sitelerinde veya baskılı materyallerde kullanılamaz. kolaysunucuprogram sitesinde yer alan her türlü bilgi, belge ve görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

kolaysunucuprogram web sitesi'nde yer alan her türlü içerik, bilgi, know-how, görsel malzeme, data vs.nin doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde kolaysunucuprogram tarafından garanti edilmemektedir.

Bunun yanında iş bu web sitesi kendi bünyesinde olan ya da olmayan sitelere bağlantı sağlayan linkler içerebilir. kolaysunucuprogram, web sitesinden sağlanan tüm linklere ait web sitelerinin içeriğini, yeterliliklerini ve gizlilik politikalarını onaylamayabilir ve bundan doğabilecek sonuçlarla alakalı sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, web sitemiz "cookie" içerebilir. Bu sebeple "cookie"'leri kabul etmemek ve buna ilişkin önlemleri almak tamamen kullanıcının sorumluluğu altındadır.

kolaysunucuprogram web sitesinde sunulan içerik, sadece bilgi vermek ve tanıtım amaçlı olup, herhangi bir yasal bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Web Sitesinin bağlı bulunduğu sistem ve donanımlar izlenmekte ve denetlenmektedir. Bu web sitesi ile ilgili olarak yasal bir mercii tarafından kullanıcılara ait bilgiler istenilir ise kolaysunucuprogram elindeki bu bilgileri kullanıcının onayını almadan bu yasal veya resmi mercilere verebileceğini kullanıcılar şimdiden kabul etmişlerdir.

Web sitesini kullanılırken site içeriğine telif haklarını ihlal eden içerik eklemek veya yasalarca suç sayılmış içerik eklemek yasak olup, ekleyenler sorumlu olacaktır. Ayrıca, Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi, iletişim araçları, kodlara vs.. dışarıdan yapılacak her türlü müdahale hukuken yasaklanmış olup, bu sebeple kolaysunucuprogram ve/veya üçüncü kişilerin uğrayacağı her türlü zararları müdahale edenler karşılayacaktır.

kolaysunucuprogram, Web sitesinin kullanırken bilgisayar virüsü, bilgisayar donanımınızı etkileyen virüs saldırıları, donanım, yazılım hasar ve zararları, kablo veya sistem hatası ya da iyi niyet kaybı da dahil ve ancak bunlarla da sınırlı olmamak üzere herhangi bir zarar ya da özel, doğrudan, dolaylı ya da neticeden hasıl olan zararlardan kolaysunucuprogram haberdar edilse dahi hiçbir biçimde sorumlu olmayacaktır.

kolaysunucuprogram web sitesine internet üzerinden başka web sitelerinden gelen bağlantılar ve linklerden ve/veya kolaysunucuprogram web sitesinde yer alan linkler ve bağlantılardan ulaşılan web sitelerinin içeriğinden ve sunumundan sorumlu tutulamaz. kolaysunucuprogram web sitesine gelirken kullanılan bağlantılar ve linklerin yer aldığı hiçbir internet sitesi hakkında görüş, bilgi veya destek sunmamaktadır. Her iki durumda da oluşabilecek doğrudan ya da dolaylı hasarlardan,mali kayıplar, bilgi veya sistem kaybı, işgücü kaybı veya iş faaliyetlerinin kesintiye uğraması vb.den kolaysunucuprogram sorumlu değildir. kolaysunucuprogram web sitesine bağlantılı diğer internet sitelerini ziyaret ettiğinizde sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

kolaysunucuprogram, önceden haber vermeden bu yasal uyarıyı istediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar ve bundan dolayı web sitemizin kullanıcılar tarafından her ziyaret edilmesinde yasal uyarıyı denetlemek için bu sayfayı ziyaret etmesi kullanıcının sorumluluğundadır.

İş bu Web sitesi, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yönetilir ve yorumlanır. Bu Sitenin kullanım koşulları ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir uyuşmazlık durumunda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.